Menu

DISAIN JA KUJUNDAMINE - TERVIKLAHENDUS TEILE JA TEIE KÖÖGILE

Iga bulthaupi köök projekteeritakse personaalselt, lähtudes kliendi eelistustest, soovidest, harjumustest – ühesõnaga kõigest, mis on oluline, et valmiks just spetsiaalselt Teile sobiv köök.

Analüüs

Selleks, et saaksime tundma õppida Teid ja Teie soove oma tulevases köögis, ootame Teid meie esindusse Tatari 25, kus saate vahetult tutvuda bulthaup väljapanekutega, kuulata nägemusi kaasaegsest, moodsast ja kõrgkvaliteetsest köögist. Vestluse käigus jõuame selgusele, milline bulthaup valikutest vastab kõige paremini Teie soovidele ja ka võimalustele. Tutvustame Teile viimistlusmaterjalide valikut ja konsulteerime detailideni, et plaanitav köögidisain sobiks ka olemasoleva või alles kujundatava interjööriga.

Saatke päring

Projekteerimine

Köögi projekteerimiseks on meil vajalik teada ruumi(ruumide) täpne põhiplaan, seinavaated, tellija soov ja kui on, siis kliendi sisearhitekti nägemus tulevasest köögist. Üldjuhul mõõdistame ruumid täiendavalt ka ise. Seejärel projekteerime Teile köögi arhitektuursed vaated koos 3D programmi abil visualiseeritud piltidega, mida aluseks võttes toimub kliendiga projekti analüüs, täpsustused ja vajadusel ka muudatused. Nii jõuame lahenduseni, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat klienti.

Saatke päring

Hinnapakkumine

Peale projekti visualiseerimist, viimistlusmaterjalide ja köögitehnika valimist kalkuleerime Teile esialgse hinnapakkumise, mida vajadusel korrigeerime projektis muudatusi tehas seni, kuni oleme leidnud Teile parima lahenduse. On hea teada, et bulthaup kui eksklusiivne köögibränd on hinnalisem, kui tavakööke pakkuvate firmade saritoodang. Köögi ostmine sõlmitakse kirjaliku ostu-müügi lepingu allkirjastamise teel, mis sisaldab täpseid jooniseid, spetsifikatsioone koos hindadega. Ostu-müügi lepingus fikseeritakse köögi üleandmise kuupäev ja maksetingimused.

Saatke päring

Realiseerimine ja paigaldus

Peale ostu-müügi lepingu sõlmimist ja ettemaksu laekumist Saatkeme köögiprojekti bulthaup tehasesse (Saksamaale Aichi). Üldjuhul toimub tellitud köökide tarne b1 ja b2 süsteemide puhul 6-8 nädalat, süsteem b3 puhul 8-10 nädalat. Kõikide köökide puhul lisandub üks nädal transpordile kliendi poolt fikseeritud aadressile. Järgnevad montaažitööd, mida teostavad selleks spetsiaalselt koolituse läbinud monteerijad. Peale köögi üleandmist kliendile kehtib bulthaup köökidele 5 aastane garantii.

Saatke päring

Saatke päring.